Endişelenmeyin, düğününüzü kendinize özgü hale getirmenin çok yolu var; hepsi küçük ayrıntılarda gizli. Bu detaylardan biri de masa organizasyonu! Benzersiz olan bir düğün oluşturmak için masa tasarımınızı kişiselleştirmenin birkaç yolu var.

Değiştir, karıştırın ! Her yerin düzenin aynı olması gerekmez. Eklektik bir masa tasarımı için fikirlerinizi eşleştirmeyi deneyin.

Aynı renkteki parçaları seçin, farklı şekil ve dokularla oynayın veya vurgulamak için bir renk seçin. Eşsiz parçaları çarpıcı renk kombinasyonlarıyla eşleştirmek, klasik bir masa ayarına kendi şık etkisini eklemenin harika bir yoludur.

Beyaz veya krem ​​kesinlikle bir klasik olmakla birlikte, basit olmak zorunda değildir.

Masanızda beyaz rengi kullanmak istiyorsanız, ilgi çekici bir şekilde lüks bir doku veya grafik detaylı bir keten seçin. Ayrıca renkli bir şerit veya doğal deri ile beyaz peçetelerle süsle vurgu rengini eklemeyi de unutmayın. Masayı daha modern hale getirmek istiyorsanız, beyazın tümünü kaybetmeyi de deneyebilirsiniz! Tabloyu allık, mor ötesi, gri veya yeşil gibi eğlenceli bir keten rengiyle kombinlemek de bir öneri.

Ahşap veya cam ürünlerinizde görsel entrikaya dikkat!

Klasik kırmızı ve beyaz kadehlerinizi ya da su bardaklarınızın boyutlarını dikkate alarak masanızı organize edebilirsiniz. Farklı yüksekliklere sahip cam veya ahşap eşyalar masanın görünümüne boyut ve ilgi katar. Bunun yanında çatal bıçak takımlarında da seçerken, standart ve paslanmaz çeliği daha benzersiz bir şeyle değiştirmeyi deneyebilir ve çiçeklerde vurguladığımız görsel entrikayı burada da yaratabilirsiniz.

Masanızı keşfedilecek bir bütün olarak serbest formda canlı çiçeklerle süsleyin ve göz doldurun!

Çiçeklerinizde yüksekliği ve ölçeği ile oynayın ve çiçeklerin yeşilliklerin masanın üzerine yayılmasına izin verin. Alternatif olarak, cam vazolar ile yüksek ve zarif düzenlemeler oluşturun. Çiçeklerinize birkaç vurgu rengi ekleyerek kendi benzersiz çiçek paletinizle sınırlarınızı zorlayın. Vizyonunuzu gerçekleştirmek ve düğününde çarpıcı çiçekler kullanmak için farklı renkler, dokular ve stiller ile rahat bir şekilde çalışan bir çiçekçi keşfetmeniz iyi olabilir.

Son olarak yapraklar geleneksel bir masa tasarımını vurgulamanın harika bir yoludur.

Yapraklar, bir masanın klasik ve cazip hissettirmesinde mükemmel bir yoldur. Yaprak yeşili de, genellikle düğün renk paletinde sonradan düşünülür, ancak taze ve modern bir his için yeşil rengi unutmayın!